Події

Лекція «Традиції воїнської культури Карпатського регіону»

07.06.2018

14 червня 2018 р. 16 год в приміщенні Львівської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (вул. Коперніка, 40а) відбудеться лекція «Традиції воїнської культури Карпатського регіону».

Воїнські традиції – ще непізнана  частина культурної спадщини Карпатського регіону. Вона тільки починає відкривати свої таємниці і секрети. 

Процес виховання воїна-оборонця починався з раннього дитинства, адже воїнами не народжуються, вони виховуються на традиціях воїнської культури свого народу. Карпати – це храм культурної спадщини з традиціями та воїнською культурою. В такому храмі виховуються люди сильні та горді, вільні і незламні, вони ніким не будуть скорені і завжди залишаться вільними, як гори. Гори — люблять сильних. Тому всі зайди, які на деякий час окуповували наші гори, завжди були слабими та неповноцінними, гори їх не сприймали і рано чи пізно викидали на смітник історії. А такі, колись могутні, імперії, як Річ Посполита, Австро-Угорщина, Московія, зникли назавжди, і тільки слід їхній, розмитий часом, не дає нам забути, як протягом п’яти століть наші предки кров’ю писали історію своєї землі.

Про давні воїнські традиції Карпат розкаже Роман Яськів – дослідник лицарської культури Карпатського регіону, засновник бойового мистецтва Хорс.