ЗМІ про нас

«Місія: врятувати Львів», – Андрій Салюк про шрами в архітектурі Львова

02.10.2019

Головним архітектором Львова після звільнення Юліана Чаплінського має нарешті стати людина, яка любитиме історичне місто. Так вважає Андрій Салюк – голова Львівської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, з яким поспілкувалась ІА Дивись.інфо. 

Читати далі

Науковці підтвердили: розписи, знищені у Славську, належали пензлю Модеста Сосенка

07.06.2019

Дослідження решток збитих розписів Модеста Сосенка у храмі Успення Пресвятої Богородиці у Славську на Львівщині показали, що авторський шар у церкві був збережений, хоча й кілька разів замальовувався. Таким чином, науковці спростували основний аргумент громади храму, що знищила історичні розписи, стверджуючи, що вони не збереглися. Науковці також підкреслюють, що розписи можна було реставрувати.

Читати далі

Війна триває: львівські волонтери разом з діаспорою допомагають воякам

11.04.2019

Біноклі, тепловізори, генератори, навігатори, приціли і навіть автомобілі, – вже більше, аніж п’ять років волонтерська ініціатива «Львівський Лицар» допомагає українським воякам на фронті. Від старту своєї роботи, а почалося все з перших днів березня 2014 року, від інших вони відрізняються тим, що забезпечують хлопців приладами. Кажуть : «Добрий одяг критично важливий на війні, однак лише одягом війну не виграєш». Гасло ініціативи: «Війна стосується всіх! Перемога залежить від кожного!».

Читати далі

Як рятують книгозбірні: розмова на Українському радіо Львів (відео)

10.02.2019

Представники Українського товариствв охорони пам’яток історії та культури Андрій Салюк та Іван Радковець в ефірі Українське радіо Львів розповіли, як рятують книгозбірні української діаспори в США

Читати далі

За океан і назад. Як книгозбірні з діаспори повертаються в Україну

17.01.2019

Бібліотеки українців, які емігрували за океан, повертаються на батьківщину через десятки років

Читати далі

123