Новини

Переможці конкурсу «Зруйнована пам’ятка – втрачена пам’ять»

27.04.2021

Товариство охорони пам’яток підбиває підсумки конкурсу «Зруйнована пам’ятка – втрачена пам’ять» і оголошує переможців. 

«Від імені організаційного комітету дякую кожному із учасників, які долучились до конкурсу. До нас надійшло 14 есе і 18 плакатів. Дякуємо, що разом з нами думали про непрості, але такі важливі речі як збереження пам’яток та пам’ять народу. Ми щиро радіємо, що нам вдалось зібрати різноманіття думок та неймовірно цікавих ілюстрацій до цієї проблемної теми», – говорить голова Товариства Андрій Салюк. 

За результатами голосування журі призові місця зайняли:

За найкращі плакати: 

Перше місце – Діана Приходько. Власне з цією учасницею маємо винятково приємну ситуацію: конкурсантка надіслала до нас п’ять плакатів і впевнене перше місце здобули чотири з них!

Друге місце – Валентина Самойленко

Третє місце – Вікторія Булич

За найкращі есе: 

Перше місце – Анна Біляк за Есе про австрійського близнюка і про те, як людство регресує, втілюючи мотиви оповідання «Усмішка» Рея Бредбері

Друге місце – Софія Шайда за есе «Зруйнована пам’ятка – втрачена пам’ять»

Третє місце – Ростислав Сидорчук за есе «Міста нічого не забувають»

Твори усіх переможців будуть опубліковані у нас на сторінці ФБ та на сайті heritage.lviv.ua, а також на ресурсах медіапартнерів проекту. 

Водночас раді повідомити, що подарунки чекають не лише на переможців, але й на усіх учасників конкурсу. Їх можна забрати у Товаристві (вул. Коперника, 40 а), або отримати Новою поштою (за рахунок одержувача). Просимо учасників зголоситись до нас у приватні повідомлення на сторінку у Facebook.

Нагадаємо, з 30 листопада до 15 лютого тривав студентський конкурс плакатів та есе «Зруйнована пам’ятка – втрачена пам’ять», організований Товариством охорони пам’яток за підтримки «Міст-Америка inc.» 

Оцінювали роботи конкурсантів члени журі: 

  1. Юрій Дубик – доцент кафедри реставрації архітектури і мистецької спадщини Національного університету Львівська політехніка
  2. Оксана Бойко -к.і.н., доцент кафедри реставрації архітектури і мистецької спадщини Національного університету Львівська політехніка
  3. Ігор Сьомочкін – історик, мистецтвознавець, начальник Науково-дослідного відділу пам’яткознавства ДП “Інституту “Укрзахідпроектреставрація”
  4. Тарас Милян – археолог, голова львівського відділення Спілки археологів України
  5. Оксана Дудар – шеф-редактор видання Dyvys.info
  6. Наталія Брандафі – директор  MEEST AMERICA INC., спонсору конкурсу
  7. Наталія Філевич – директор БО “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НАГІРНИХ”